Wideo

Filmy wideo

V Festiwal Piłki Siatkowej

Po raz piąty Instytut Wychowania Fizycznego WWFiF Politechniki Opolskiej zorganizował w hali PO Festiwal Piłki Siatkowej. Turniej rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców. Wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa opolskiego: I PLO Opole, II PLO Opole, ZSTiO Opole, ZS nr 4 Opole, ZS Dobrzeń Wielki.

Minister Joanna Mucha na Politechnice Opolskiej

Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha odwiedziła dziś II kampus Politechniki Opolskiej. Zwiedzała obiekty sportowe uczelni oraz uczestniczyła w Opolskim Kongresie Sportu Powszechnego.

Obóz letni nad Jeziorem Turawskim

Lipiec to od kilku lat miesiąc, w którym nad Jeziorem Turawskim jest prowadzony programowy obóz letni dla studentów Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii.

Pracownia badań wydolnościowych

Pracownia badań wydolnościowych służy Wydziałowi Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii do oceny szeroko rozumianej wydolności fizycznej.

Instytut Jogi i Ajurwedy

Dzięki podpisanemu dziś listowi intencyjnemu, przy naszej uczelni rozpoczyna działalność jedyne w Polsce Centrum Współpracy Polska-Indie ,,Intytut Jogi i Ajurwedy”. Po znakomicie działającym ,,Instytucie Konfucjusza”, jest to kolejny ośrodek wymiany naukowo-kulturalnej między politechniką, a wielkim azjatyckim partnerem.

Wyszukaj pracownika

Dołącz do nas!

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.