Opiekunowie roczników

Szanowny Studencie,

w przypadku pojawienia się pytań bądź problemów związanych ze studiami, w pierwszej kolejności należy kierować je do opiekunów danego rocznika, którymi w roku akademickim 2019/2020 są:

Studia stacjonarne

Studia jednolite magisterskie

Imię i Nazwisko opiekuna

Adres email

Pokój

I rok

dr M. Proszkowiec

m.proszkowiec@po.edu.pl

p.P9-116

II rok

dr A. Rutkowska

a.rutkowska@po.edu.pl

p.P9-19

III rok

dr Sebastian Rutkowski

s.rutkowski@po.opole.pl

p.P9-19

Studia magisterskie

 

 

 

I rok

dr K. Słonka

k.slonka@po.edu.pl

p.P9-128

II rok

mgr Witold Pawełczyk

w.pawełczyk@po.edu.pl

p.P9-19

 

Studia niestacjonarne

Studia jednolite magisterskie

Imię i Nazwisko opiekuna

Adres email

Pokój

I rok

mgr Roland Pampuch

r.pampuch@po.edu.pl

p. P9-129

II rok

dr E. Majorczyk

e.majorczyk@po.edu.pl

p. P9-130

III rok

dr Iwona Kulik-Parobczy

i.kulik-parobczy@po.edu.pl

p. P9-116

Studia magisterskie

 

 

 

I rok

dr Henryk Racheniuk

h.racheniuk@po.edu.pl

p. P9-117

II rok

mgr Jacek Kaczmarski

j.kaczmarski@po.edu.pl

p. P9-5


Do zadań opiekunów należą m.in.:

  • regularne spotkania ze studentami;
  • wychodzenie naprzeciw trudnościom zgłaszanym przez studentów;
  • comiesięczny raport ze spotkanie ze studentami, podpisany przez opiekuna i starostę roku.

 

Wyszukaj pracownika

Dołącz do nas!

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.