Aktualności

Sprawozdanie z Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Opolskiego, Opole 02.12.2017r.

Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Opolskiego odbyło się 02.12.2017r. w Auli Audytoryjnej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

 Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Opolskiego odbyło się 02.12.2017r. w Auli Audytoryjnej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Zebranie oraz szkolenie było współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Specjalistów.

uczastnicy1

Uczestnicy szkolenia

Fiz

Fizjoterapeuci i studenci podczas wykładu

            Gościem specjalnym spotkania był dr Jarosław Jasięga, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej, który wygłosił bardzo interesujący wykład pt. "Funkcjonalna Osteopatia i Integracja jako kompleksowe podejście przyczynowo-skutkowe".

Po części wykładowej odbyły się warsztaty praktyczne, które z uwagi na liczne audytorium, zorganizowano w dwóch salach. Prowadzone były przez dr. Jarosława Jasięga i Piotra Deja. Podczas warsztatów uczestnicy mieli możliwość praktycznego przećwiczenia omawianych zagadnień.

Doktor Jarosław Jasięga jest absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu., instruktorem Terapii Obrzękowej, prezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej (PTMM).

Piotr Deja to absolwent Wydziału Fizjoterapii AWF we Wrocławiu, obecnie doktorant oraz trener sportowy z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia szkoleń i obozów. Jego publikacje naukowe oraz wykłady konferencyjne dotyczące biomechaniki, kinesiotapingu oraz terapii manualnej są znane i doceniane w środowisku fizjoterapeutycznym.

dr Jarosław Jasięga

Wykład prowadzony przez dr. Jarosława Jasięga

warsztaty praktyczne

Warsztaty praktyczne  

praktyczne

Zajęcia praktyczne z Piotrem Deja

             Po części otwartej odbyło się zebranie członków Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Opolskiego, na którym podsumowano uczestnictwo w XIII Konferencji Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, która odbyła się w dniach 24 - 25.11.2017r. w Pabianicach.

Dalsza część zebrania dotyczyła zmian w statucie, które były uwzględnione na Walnym Zebraniu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii podczas konferencji w Pabianicach. Zaproszony gość - Pan Adam Kiełtyka przedstawił As Psyh – Assistant System for Physiotherapy (program do zarządzania w fizjoterapii).

Adam Kiełtyka

Pan Adam Kiełtyka podczas prezentacji

zaproszeni

Zaproszeni goście oraz organizatorzy


Wyszukaj pracownika

Dołącz do nas!

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.