Aktualności

Studentki TiR na ogólnopolskiej konferencji studenckich kół naukowych

W dniu 2 czerwca 2017 r. studentki kierunku Turystyka i Rekreacja, należące do SKN ANIMATEAM – Agnieszka Bigos i Angelika Szandurska czynnie uczestniczyły w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych pt. „Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”.
Czytaj dalej Opublikowano: 22.06.2017

Studenci TiR z kompetencjami obsługi systemów IT dla touroperatorów

Kolejni studenci kierunku Turystyka i Rekreacja przeszli szkolenie z obsługi systemów IT dla touroperatorów i agentów turystycznych. Szkolenie odbywa się w porozumieniu Instytutu Turystyki i Rekreacji WWFiF z firmą SYNERWAY S.A. z Warszawy, w ramach programu studiów.
Czytaj dalej Opublikowano: 21.06.2017

Na Mazury…! Relacje z majowego rejsu studentów TiR i WF

W dniach 13-21 maja 2017 roku studenci Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji (WWFiF Politechniki Opolskiej) odbyli rejsy po Mazurach w ramach przedmiotów do wyboru (FAR i PDW: Żeglarstwo).
Czytaj dalej Opublikowano: 19.06.2017

Zaproszenie na seminarium i warsztaty "Aktywni w każdym wieku"

Instytut Turystyki i Rekreacji WWFiF wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie i Centrum Informacyjno-Edukacyjnym Senior w Opolu zaprasza do wzięcia udziału w seminarium z częścią warsztatową pt. "Aktywni w każdym wieku" - w ramach XIX OPOLSKICH DNI SENIORA 2017.
Czytaj dalej Opublikowano: 09.05.2017

Nagroda PTTK dla naszej studentki

Miło nam zakomunikować, że studentka Turystyki i Rekreacji - Dominika Szlufcik - zdobyła III nagrodę w ogólnopolskim Konkursie Zarządu Głównego PTTK: „Z HISTORII I TRADYCJI TURYSTYKI I KRAJOZNAWSTWA W POLSCE” (XI edycja).
Czytaj dalej Opublikowano: 19.04.2017

Szkolenie studentów TIR z zakresu obsługi systemów dla touroperatorów

Tradycyjnie, w ramach współpracy Instytutu Turystyki i Rekreacji z firmą SYNERWAY S.A. z Warszawy, studenci kierunku Turystyka i Rekreacja przeszli szkolenie z obsługi systemów IT dla touroperatorów i agentów turystycznych
Czytaj dalej Opublikowano: 26.01.2017

Study Visit in USA - rekrutacja

Drodzy Studenci! Rusza rekrutacja na wyjazd studyjny do Illonois State University. Dostępne są tylko trzy miejsca (z każdego Instytutu po jednym studencie).
Czytaj dalej Opublikowano: 12.01.2017

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nowoczesna Piłka Nożna - Teoria i Praktyka"

W dniu 17.12.2016 r. Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej wspólnie z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Opolu zorganizował VIII Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Nowoczesna Piłka Nożna –Teoria i Praktyka” pt. „Współczesne koncepcje szkolenia młodych piłkarzy nożnych”.
Czytaj dalej Opublikowano: 12.01.2017

Studenci zagrali w Chłopską Szkołę Biznesu

Studenci II stopnia TiR II roku wzięli udział w "Chłopskiej Szkole Biznesu".
Czytaj dalej Opublikowano: 23.11.2016

Kurs skoków spadochronowych - kolejna edycja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję kursu skoków spadochronowych. Zajęcia teoretyczne rozpoczną się 26 października 2016 r. o godzinie 17.00 w sali 36 budynek nr 9, II Kampus Politechniki Opolskiej.

Czytaj dalej Opublikowano: 17.10.2016

Wyszukaj pracownika

Dołącz do nas!

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.