viator.jpg

Studenckie Koło Naukowe „Viator” jest zrzeszeniem studentów Politechniki Opolskiej, zainteresowanych turystyką krajową i zagraniczną. Działa przy Katedrze Turystyki i Promocji Zdrowia. Celem członków Koła jest m.in. organizowanie wycieczek krajoznawczych, wyjazdów w celach badawczych, organizowanie wykładów, dyskusji, sesji naukowych, kształtowanie umiejętności badawczych, nawiązanie współpracy naukowej z polskimi i zagranicznymi instytucjami naukowymi. Członkiem Koła może zostać każda osoba, która studiuje w Politechnice Opolskiej, po uprzednim zapoznaniu się ze statutem Koła.

Przewodniczący Koła:

Marta Czapkowska, e-mail: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekunowie Koła:

mgr Katarzyna Michalak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Przemysław Domaszewski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.