Aktualności

Oferta pracy na stanowisku ratownika wodnego - pałac Sulisław

Pałac Sulisław poszukuje chętnych do pracy jako ratownik wodny.

PAŁAC SULISŁAW

 POSZUKUJE DO PRACY NA STANOWISKU RATOWNIKA WODNEGO:

Miejsce pracy:

Pałac Sulisław , Sulisław 24 49-200 Grodków

Zakres obowiązków:

Dbanie o bezpieczeństwo kąpiących się gości, opieka nad akwenem wodnym, aktywny udział w prowadzeniu programów animacyjnych dla gości, dbanie o czystość w strefie przy akwenie wodnym.

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

WYMAGANIA:

Wykształcenie średnie

Inne wymagania:

Aktualne uprawnienia WOPR oraz KPP, umiejętność pracy w zespole, miłe usposobienie i uśmiech, mile widziane przygotowanie do prowadzenia zajęć ruchowych w wodzie oraz nauki pływania; podstawowa znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dokumenty CV i list motywacyjny proszę składać osobiście lub listownie na adres Pałac Sulisław 24 , 49-200 Grodków .

Wyszukaj pracownika

Dołącz do nas!

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.